چگونگی ارسال سفارش مشتریان:

 

ارسال رایگان:

       جهت کاهش هزینه و جلب رضایت مشتریان گرامی، سفارشات بالای یکصد میلیون ریال ( معادل ده میلیون تومان) بصورت رایگان حداکثر طی ۲ روز کاری با هماهنگی قبلی به نشانی مشتری یا هر نشانی دیگر که ایشان اعلام نماید ارسال خواهد شد.

 

 پسکرایه: 

       کرایه حمل و ممکن است با توجه به آدرس مشتری تغییر کند، برای مثال ممکن است کرایه در شهر تهران با کرایه در شهریار یا کرج متفاوت باشد، لذا چنانجه در هنگام سفارش در قسمت حمل و نقل از عبارت ” پس کرایه ” استفاده شد به مفهوم پرداخت کرایه حمل  در محل تحویل ، پس از دریافت کالا می باشد که بعد از تحویل مرسوله، توسط مشتری انجام می شود.

 

هزینه های متفرقه:

        محل تحویل کالا درب انبار این فروشگاه میباشد، لیکن با توجه باینکه فروشگاه کلیه معاملات را بصورت اینترنتی و آنلاین انجام میدهد تحویل بصورت حضوری امکان پذیر نمیباشد لذا هزینه ارسال سفارش مشتریان گرامی از محل انبار این شرکت تا باربری یا هر مرجع ارسال کننده دیگربا مشتریان گرامی میباشد، این هزینه ها مانند پیک موتوری یا هزینه های حمل و نقل داخل شهری میباشد که در زمان قطعی کردن خرید به جمع کل فاکتور اضافه میگردد.

 

رهگیری سفارشات پستی:

        سفارش مشتریانی که از طریق شرکت پست ارسال میگردد قابل ردیابی و رهگیری میباشد. فروشگاه اینترنتی آٰوین بناپاد کد رهگیری کالا را از طریق پیامک یا پیامرسانهای داخلی برای مشتری ارسال خواهد کرد و مشتری میتواند در هر زمان و هر مکان با وارد کردن کد رهگیری در سامانه رهگیری مرسولات شرکت پست  موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کند.

 

با تشکر، مدیریت فروشگاه