درباره ما:

 با سلام و ضمن تشکر از حضور شما در این سامانه باستحضار میرسانیم در راستای شفاف سازی و اطمینان خاطر کلیه مشتریان گرامی، این فروشگاه دارای:

 

  • •   گواهی امنیتی SSL مورد تایید نهادهای نظارتی ذیل.
  • • امتیاز درج لوگوی دو ستاره نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک.
  • • نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال از مرکز فنآوری اطلاعات وزارت ارشاد ( کد شامد ) بشماره  ۲-۰-۶۵-۳۷۲۰-۱-۱ 
  •  
  •     – میباشد و کلیه مشتریان گرامی میتوانند با وارد نمودن آدرس اینترنتی و کد شامد این سامانه در فیلد جستجوی سامانه های مذکور نسبت به بررسی و اطمینان از وجود موارد مذکور اطمینان حاصل کنید. علاوه بر موارد فوق، پرداختهای مالی شما در صفحه و درگاه پرداخت اینترنتی امـن از بانکهای دولتی ( ملـی، کشاورزی و ملت ) انجام خواهد شد، لذا خرید مطمئن و امن را برای شما مشتری گرامی به ارمغان آورده میتوانید با خیالی آسوده اقدام به سفارش و خرید بفرمایید.

 

      با توجه باینکه محصولات عرضه شده در این فروشگاه الکترونیکی بوده جزء محصولات استراتژیک در زمینه صنعت ایمنی اماکن و خودرو هست ضروری است بحث گارانتی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش کلیه محصولات، توسط اشخاص ( حقیقی یا حقوقی) معتبر انجام بپذیرد، لذا مدیریت فروشگاه با قبول مسئولیت و در اختیار داشتن امتیاز نمایندگی کلیه محصولات این سامانه، به کلیه مشتریان گرامی اطمینان خاطر میدهد موارد مربوط به گارانتی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش کلیه محصولات قابل عرضه در این فروشگاه در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

 

کلیه محصولات معرفی شده در فروشگاه تماما مجاز و دارای شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش میباشند.

 

دسته بندی محصولات بصورت فهرست وار به شرح زیر میباشد:

۱- تجهیزات اعلام و اطفاء حریق (‌این محصولات دارای برندهای ایرانی و اروپایی هستند که هرکدام دارای گارانتی وخدمات پس از فروش خاص خود میباشند لیکن گارانتی یکساله و ۵ سال خدمات پس از فروش، جزء مواردی هست که در مورد کلیه محصولات مرتبط با این دسته بندی صدق میکند).

۲- لوازم تست و نگهداری سیستمهای اعلام حریق : این تجهیزات ساخت اروپا و عمدتا مصرفی میباشند لذا فقط دارای تاریخ مصرف بوده که بر روی بسته بندی هر محصول بصورت سال میلادی درج میگردد.

۳- انواع ردیابهای خودرویی : که در بازار به ردیاب و GPS جی پی اس شهرت دارند. در این فروشگاه جهت حمایت از صنعت داخلی صرفا از محصولاتی که ساخت کشور جمهوری اسلامی ایران باشند استفاده میگردد، ما فقط و فقط ردیابهایی را معرفی و بفروش میرسانیم که ( بنا به اظهار تولیدکننده) تولید داخل و ساخت هموطنان شریف ایرانی خودمان باشند. این محصولات دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پشتیبانی و پس از فروش میباشند.

۴- دوربین های مداربسته و کلیه سیستمهای کنترل تردد و مدیریت آلارم.

۵- سیستمهای مخابراتی و تجهیزات مرتبط.

 

با تشکر، مدیریت فروشگاه